Kdy a kde cvičíme

AK = lekce vede Anna Krause, JS = lekce vede Jana Stammers
Podrobné informace najdete pod tabulkou

 PondělíÚterýStředaČtvrtekPátek
8:00
9:00
8:30
9:30
Formování postavy, Lokomotiva Beroun (AK)
9:00
10:00
Formování postavy, Králův Dvůr - Počaply (AK)Mami a mimi, Králův Dvůr - Počaply (JS)Cardio, Králův Dvůr - Počaply (AK)
10:00
11:00
Bříško po porodu, Králův Dvůr - Počaply (AK)Fyziohrátky, Králův Dvůr - Počaply (JS)
Večerní lekce
18:00
19:00
Gravilates, Osek u Hořovic (AK)
Chci miminko, Králův Dvůr - Počaply (JS)
Gravilates solná jeskyně, Králův Dvůr (AK)Zdravá záda, Králův Dvůr - Počaply (AK)Gravilates, Králův Dvůr - Počaply (AK)
19:00
20:00
PilaCore, Osek u Hořovic (AK)
Poznej své tělo, Králův Dvůr - Počaply (JS)
Gravilates solná jeskyně Králův Dvůr, (AK)PilaCore, Králův Dvůr - Počaply (AK)
19:20
20:20
PilaCore, Králův Dvůr - Počaply (AK)

Králův Dvůr – Počaply

Centrum péče o ženy – Plzeňská 67  (Facebook a mapa)

Startujeme od ledna 2019 – registrace možné již nyní zde

Na lekce s miminky a batolaty vždy prosím bez kočárku, ale popřípadě s nosítkem či šátkem. Kočárek není možné parkovat uvnitř budovy. Parkování je možné v celé Plzeňské ulici. U pojišťovny, u školky a pod.

Pondělí

10:00 – 11:00 – Speciální lekce Pečujeme o bříško po těhotenství

Doporučuji navštěvovat již v 6ti nedělí.

Dokáži vám pomoci, aby se vaše tělo dokázalo postupně vrátit a vy jste se mohla opět cítit příjemně ve svém těle. Budeme se věnovat, břišním svalům a diastáze, kterou dokážeme zmírnit díky speciálnímu úvazu Benkung. Ulevíme zádům a naučím vás správně dýchat. Lekce je především o odpočinku a návratu ke svému tělu, které budete milovat.

18:00 – 19:00 – speciální lekce s názvem „Chceme miminko“

Pod vedením fyzioterapeutky Bc. Jany Stammers vznikly speciální lekce určené na odbourání ženské sterility

Lekce jsou inspirovány Ludmilou Mojžíšovou. V souvislosti se svalovou nerovnováhou v pánvi mohou současně vzniknout i reflexní blokády podél celé páteře a v oblasti žeber a hrudníku. Cvičení vám pomůže odstranit blokády a vybudovat rovnováhu ve svalech ovlivňujících ženské pohlavní ústrojí. Doporučuji tyto lekce pro ženy, která se připravují se na těhotenství nebo se snaží otěhotnět. Pomoci může i při menstruačních obtížích (bolesti, nepravidelnosti) nebo častých urologických infekcích.

19:00 – 20:00 –  Poznej své tělo

Opět pod dohledem Bc. Jany Stammers

Jedná se o soubor lekcí, ve kterých postupně probereme ženské tělo od paty k hlavě, od povrchu k nejhlubším strukturám uvnitř nás. Naučíme se vnímat jednotlivé části odděleně a tělo jako jeden velký úžasný celek. A v neposlední řadě si společně ukážeme, jak si co nejúčinněji ulevit sami od běžných každodenních obtíží. Každá lekce bude obsahovat část teoretickou (cca 20 min) a praktickou, zaměřenou na uvolňovací cvičení a manuální techniky (cca 40 min)

Úterý

10:00 – 11:00 – HIIT

Aktivní spalování tukové vrstvy. High-Intensity Interval Training, tedy vysoce intenzivní intervalový trénink, je účinný nástroj k podpoře kardiovaskulárního systému a redukce váhy při zachování stávající svalové hmoty či jejího minimálního navýšení. Endorfiny vás nastartují na celý den!

Středa

18:00 – 19:00 – Funkční záda

Cvičení bez věkového omezení. Spinální cviky budou vedeny v klidové zóně, budeme v klidu dýchat, meditovat a především hýčkat svou páteř.

19:00 – 20:00 – PilaCore

Tento typ lekcí vám příjemně vyrýsuje nejen břišní svalstvo, ale díky kombinaci cviků Core (tedy střed těla) a Pilates vám pomůže i zpevnit záda a tím předcházet dalším disbalancím. Odbouráme bolest hlavy a naučíme se vnímat pánevní dno a příjemnou ženskou energii.

Čtvrtek

9:00 – 10:00 – Cvičení maminek a miminek

Cvičení pro maminky spolu s miminky po ukončeném šestinedělí i starší. Vraťme se společně zpátky do formy a nabijme svá těla novou energií. Budeme posilovat bříško, zkontrolujeme případnou diastázu, protáhneme a posílíme svaly, které byly během těhotenství namáhané… a to vše spolu s vaším minkem, pro které bude vzhrazena polovina lekce a cvičit budete vy s ním. V této části se pak zaměříme na to, jak podpořit správný pohybový vývoj vašeho miminka už od nejútlejšho věku.

10:00 – 11:00 –  Fyziohrátky s batolaty

Cvičeníčko pro batolátka (1-3 roky) s rodiči, kde se hrou budeme učit správným pohybovým návykům, podpoříme přiměřený pohybový vývoj a naučím se, jak s dětmi manipulovat a cvičit i doma. Opičí dráha, míče, říkadla, písničky, tanečky… jak co nejzábavněji vést naše nejmenší k lásce k pohybu.
Délka jedné lekce 45 min

Pátek

Solné Království – Králův Dvůr

Plzeňská 162, Králův Dvůr (web a mapa)

Každé úterý dvě lekce (od 18 a od 19 hodin)

Lekce určené nastávajícím maminkám. Každá hodina plně respektuje potřeby těhotné ženy a zároveň poskytuje vědomou přípravu k porodu. Tyto lekce jsou více relaxační, protože prostředí solné jeskyně je ideálnídechovým relaxačním cvikům.

Klinika Fyziovital – Osek u Hořovic

Osek 282 (web a mapa)

Pondělí 18:00 – 19:00 cvičení pro těhotné ženy

Každá hodina plně respektuje potřeby těhotné ženy a zároveň poskytuje vědomou přípravu k porodu.

Pondělí 19:00 – 20:00 PilaCore

neboli Six pack attack. Rýsujeme břišní svalstvo v kombinaci cviků na střed těla (core) a pilates. Zmenšíme diastázu a zrelaxujeme pánevní dno.

TJ Lokomotiva Beroun 

Tyršova 85, Beroun (web a mapa)

Každý čtvrtek ráno od 8:30 hod „Women Body Work“

Pracujeme s vahou vlastního těla. Tato lekce je založena na spalování tuku, mezitím co vaše tělo bude formovat a zpevňovat své zatvrzele problémové partie prostřednictvím kombinace intervalového tréninku vyšší intenzity a posilovacího cvičení.

Veškeré aktuální akce a informace denně na FB a prosím registrace na vše nutná!