Králův Dvůr

Solné Království 

  • Každé úterý od 18 hodin jsou lekce určené nastávajícím maminkám. Každá hodina plně respektuje potřeby těhotné ženy a zároveň poskytuje vědomou přípravu k porodu. Tyto lekce jsou více relaxační, protože prostředí solné jeskyně je ideálnídechovým relaxačním cvikům.

Beroun

  • Centrum regenerace Beroun –  Havlíčkova 132
    • Každou neděli od 18 hodin jsou lekce určené nastávajícím maminkám. Každá hodina plně respektuje potřeby těhotné ženy a zároveň poskytuje vědomou přípravu k porodu.
    • Každou neděli od 17 hodin jsou lekce cvičení s dětmi na srdci a to pro všechny maminky, které chtějí relaxovat, protáhnout své tělo a přitom cítit tlukot srdce svého děťátka. Zaměřujeme se na pánevní dno, správné postavení páteře a celkové zpevnění. A v neposlední řadě se budeme i tulit a vnímat vzájemnost s děťátkem.

Hořovice

Klinika Fyziovital

  • Každý pátek od 9.30 hodin  jsou lekce cvičení s dětmi na srdci a to pro všechny maminky, které chtějí relaxovat, protáhnout své tělo a přitom cítit tlukot srdce svého děťátka. Zaměřujeme se na pánevní dno, správné postavení páteře a celkové zpevnění. A v neposlední řadě se budeme i tulit a vnímat vzájemnost s děťátkem.

Od ledna zde najdete celou nabídku mých služeb což je předporodní vědomá příprava k porodu, cvičení po porodu a mnohé další …..

U vás doma

Pokud se vám nechce nikam cestovat a nejlépe se cítíte doma, mohu přijet za vámi a zacvičíme si u vás doma, sestavíme plán přesně podle vašich přání a možností.