Králův Dvůr

 

Solné Království 

  • Každé úterý od 18 hodin jsou lekce určené nastávajícím maminkám. Každá hodina plně respektuje potřeby těhotné ženy a zároveň poskytuje vědomou přípravu k porodu. Tyto lekce jsou více relaxační, protože prostředí solné jeskyně je ideálnídechovým relaxačním cvikům.
  • Každé úterý od 19:20 lekce Bikram pilates. Jedná se o spojení vyhřáté místnosti v solné jeskyni, skořicového zábalu nebo neoprenového pásu a speciálních cviků Slow Pilates. Rozhýbeme lymafický systém a odplavíme toxiny v podobě zadržované vody z těla ven. Vhodné i pro ženy po porodu.

Beroun

Centrum regenerace Beroun –  Havlíčkova 132

  • Každou neděli od 10 a 18 hodin jsou lekce určené nastávajícím maminkám – „Gravid jóga“ Každá hodina plně respektuje potřeby těhotné ženy a zároveň poskytuje vědomou přípravu k porodu.
  • Každou středu od 18hod „Zpět ve svém těle“ na hodině se věnujeme ženské energii. Lekce na zpevnění středu těla, vracíme energii do oblasti pánevního dna a předcházíme bolestem zad. Na konci každé lekce relaxujeme a vnímáme sílu mandal. Vhodné i pro ženy po porodu.

 

Hořovice

Klinika Fyziovital

  • Každé pondělí od 19 hod lekce PilaCore neboli Six pack attack. Rýsujeme břišní svalstvo v kombinaci cviků na střed těla (core) a pilates. Zmenšíme diastázu a zrelaxujeme pánevní dno.
  • Každý pátek od 9.30 hodin  jsou lekce cvičení s dětmi na srdci a to pro všechny maminky, které chtějí relaxovat, protáhnout své tělo a přitom cítit tlukot srdce svého děťátka. Zaměřujeme se na pánevní dno, správné postavení páteře a celkové zpevnění. A v neposlední řadě se budeme i tulit a vnímat vzájemnost s děťátkem.
  • Předporodní ladění a přípava na miminko. Vždy v pátek od 11 hod. Jedná se o vědomou přípravu, která je určená nejen pro páry. Doporučuji tyto lekce ženám navštěvovat od 34. týdne. Dech je síla života a velice důležitý při zrození děťátka, ale nejen dechu se budeme věnovat. Ukážeme si úlevové polohy a nebo roli vašeho doprovodu u porodu.