Králův Dvůr – Počaply

Centrum péče o ženy – Plzeňská 67

Startujeme od ledna 2019 – registrace možné již nyní zde

Pondělí

 • Od 10 hod – Speciální lekce pro ženy po porodu, které doporučuji navštěvovat již v 6ti nedělí.

Dokáži vám pomoci, aby se vaše tělo dokázalo postupně vrátit a vy jste se mohla opět cítit příjemně ve svém těle. Budeme se věnovat, břišním svalům a diastáze, kterou dokážeme zmírnit díky speciálnímu úvazu Benkung. Ulevíme zádům a naučím vás správně dýchat. Lekce je především o odpočinku a návratu ke svému tělu, které budete milovat.

 • Od 18 hod – Pod vedením fyzioterapeutky Bc. Jany Stammers vznikly speciální lekce určené na odbourání ženské sterility.

Lekce jsou inspirovány Ludmilou Mojžíšovou. V souvislosti se svalovou nerovnováhou v pánvi mohou současně vzniknout i reflexní blokády podél celé páteře a v oblasti žeber a hrudníku. Cvičení vám pomůže odstranit blokády a vybudovat rovnováhu ve svalech ovlivňujících ženské pohlavní ústrojí. Doporučuji tyto lekce pro ženy, která se připravují se na těhotenství nebo se snaží otěhotnět. Pomoci může i při menstruačních obtížích (bolesti, nepravidelnosti) nebo častých urologických infekcích.

 • Od 19 hod –  Poznej své tělo pod dohledem Bc. Jany Stammers

Jedná se o soubor lekcí, ve kterých postupně probereme ženské tělo od paty k hlavě, od povrchu k nejhlubším strukturám uvnitř nás. Naučíme se vnímat jednotlivé části odděleně a tělo jako jeden velký úžasný celek. A v neposlední řadě si společně ukážeme, jak si co nejúčinněji ulevit sami od běžných každodenních obtíží. Každá lekce bude obsahovat část teoretickou (cca 20 min) a praktickou, zaměřenou na uvolňovací cvičení a manuální techniky (cca 40 min)

Úterý

 • Od 10 hod – HIIT jedná se o aktivní spalování tukové vrstvy.

High-Intensity Interval Training, tedy vysoce intenzivní intervalový trénink, je účinný nástroj k podpoře kardiovaskulárního systému a redukce váhy při zachování stávající svalové hmoty či jejího minimálního navýšení. Endorfiny vás nastartují na celý den!

Středa

 • Od 19 hod – PilaCore

Tento typ lekcí vám příjemně vyrýsuje nejen břišní svalstvo, ale díky kombinaci cviků Core (tedy střed těla) a Pilates vám pomůže i zpevnit záda a tím předcházet dalším disbalancím. Odbouráme bolest hlavy a naučíme se vnímat pánevní dno a příjemnou ženskou energii.

Čtvrtek

 • Od 9 hod – Pod vedením fyzioterapeutky Bc. Jany Stammers vznikly speciální lekce určené na ženskou sterilitu

Lekce jsou inspirovány Ludmilou Mojžíšovou. V souvislosti se svalovou nerovnováhou v pánvi mohou současně vzniknout i reflexní blokády podél celé páteře a v oblasti žeber a hrudníku. Cvičení vám pomůže odstranit blokády a vybudovat rovnováhu ve svalech ovlivňujících ženské pohlavní ústrojí. Doporučuji tyto lekce pro ženy, která se připravují se na těhotenství nebo se snaží otěhotnět. Pomoci může i při menstruačních obtížích (bolesti, nepravidelnosti) nebo častých urologických infekcích.

 • Od 10 hod – Poznej své tělo
 • Od 19 hod – Nauč se meditovat a milovat své tělo

Lekce v sobě snoubí moudra meditací, které nám pomáhají odbourat vnitřní svět stresů, které si v dnešní době každá z nás v sobě nosíme. Život je velmi rychlý a stresující, což má za následek mnohé zdravotní potíže. Pojďte, se se mnou zastavit a zhluboka nadechnou, protáhnout a zregenerovat celé tělo a především psychiku. Nechte se vést příjemnou vůní, která nám pomůže se ponořit do svého nitra. Budeme postupně poznávat svůj vnitřní svět, naučím vás sílu a moc vizualizací, které pomáhají uzdravovat nitro každé z nás. A to vše z lásky ke svému tělu. Pojďme se mít rády!

Pátek

 • Od 10 hod – Montessori Hnízdečko

S láskou a úctou k dětem vznikly tyto dílničky pod vedením Tatiany Mironové. Montessori prostor pro batolata a jejich rodiče. Tady a ted můžeme věnovat čas jeden druhému, pozorovat naše děti, zjistit, co je zajímá a jak reagují na nové prostředí a nové kamarády. Během našich setkání si budeme povídat o Montessori metodě a o tom, jak ji snadno můžeme používat doma. Spolu zažijeme momenty klidného a spokojeného rodičovství a nápady i inspiraci si odnesete domů.

Solné Království 

 • Každé úterý od 18 hodin a 19 hod jsou lekce určené nastávajícím maminkám. Každá hodina plně respektuje potřeby těhotné ženy a zároveň poskytuje vědomou přípravu k porodu. Tyto lekce jsou více relaxační, protože prostředí solné jeskyně je ideálnídechovým relaxačním cvikům.

Klinika Fyziovital

 • Každé pondělí od 19 hod a středa od 20 hod lekce PilaCore neboli Six pack attack. Rýsujeme břišní svalstvo v kombinaci cviků na střed těla (core) a pilates. Zmenšíme diastázu a zrelaxujeme pánevní dno.
 • Každé pondělí od 18 hod cvičení pro těhotné ženy. Každá hodina plně respektuje potřeby těhotné ženy a zároveň poskytuje vědomou přípravu k porodu.
 • Každý pátek od 10 hodin jsou lekce cvičení s dětmi na srdci a to pro všechny maminky, které chtějí relaxovat, protáhnout své tělo a přitom cítit tlukot srdce svého děťátka. Zaměřujeme se na pánevní dno, správné postavení páteře a celkové zpevnění. A v neposlední řadě se budeme i tulit a vnímat vzájemnost s děťátkem a sdílet s ostatníma maminkama.

Veškeré aktuální akce a informace denně na FB a prosím registrace na vše nutná!