Reference

Přečtěte si, proč maminky cvičí se mnou a jak mě hodnotí

Cvičení pro maminky mě strašně moc baví a dělám ho na maximum. Nejvíce mě samozřejmě těší pochvala přímo od klientek a vám může jejich hodnocení pomoci, pokud se teprve pro cvičení se mnou rozhodujete.

Zpěvačka a herečka Eva Burešová

Děkuji za srdce za tuto krásnou zpětnou vazbu na instagramu zde .

Andrea, prvorodička, Králův Dvůr

Pohybová aktivita je pro mě, jako nastávající maminku velmi důležitá a prospěšná. Udržuje mě ve fyzické i psychické pohodě. A jak to tak, v životě bývá, potkala jsem lektorku cvičení pro „těhulky“ Aničku, ke které jsem začala chodit cvičit.

Anička je nabitá pozitivní energií, umí poradit, ukáže správné provedení pozice i s nácvikem dýchání a umí ocenit. To vše vytváří příjemnou harmonickou atmosféru na jejích hodinách. Cvičení s Aničkou si užívám, těším se na každou hodinu a vřele doporučuji všem maminkám před i po porodu.

Katka, dvě děti, Králův Dvůr

Bylo to moc fajn, vůbec nic mě nebolí a cítím se příjemně protažena jako po józe. Jsi citlivá a hezky to na sebe navazuje. Naprosto jsem Ti důvěřovala!

Štěpánka, prvorodička, Loděnice

Chtěla bych ze srdce poděkovat pani Anně Krause, že mě provázela celým těhotenstvím a i v prvních chvílích I.doby porodní. Byl první člověk, kterého jsem volala při problémech s malou po návratu z porodnice a pomohla a hlavně měla pochopení. Všem maminkám a ženám doporučuji. Dělá to s láskou a empatií. Štěpánka

Lenka, dvě holčičky, Rudná

Měla jsem pocit, že po prvním těhotenství mě už nic nepřekvapí a nic nepotřebuju.Chtěla jsem „jen“ cvičit… Ale musím říct, že po soukromých lekcí hypnoporodu u paní Krause jsem moc ráda, že jsem vyzkoušela a měla možnost 4 měsíce navštěvovat tyto dechová relaxační cvičení. K porodu jsem odcházela plná jistoty a klidu. Moc děkuji, porod byl úžasný a věřím, že i díky Anně.

Blanka, dvě děti, Králův Dvůr

Jako maminka, vím, že cvičení během těhotenství je velmi důležité jak pro kondici, tak i pro následný porod a cítění se po porodu. Proto chodím k Aničce od začátku a mohu jí všem jen vřele doporučit.

Anička je silně empatická, zkušená a dokáže pomoci a ženu dokonale připravit na den D. Sama je navíc maminka dvou raubířu, takže je to i skvělá maminka, která má vlastní zkušenost a tím nejlepší praxi.

Na cičení s Aničkou miluji, zpěvnění celého těla a následné uvolnění a relax. Během cvičení s Aničkou se postupně ze mě stala v některých pozicích „hadí“ žena.

Aničce velmi děkuji a jsem odhodlaná k Aničce chodit i následně po porodu a všem očekávajícím maminkám doporučuji. Je to nejlepší lektorka, jakou jsem kdy zažila, tak se nechce hýčkat Aničkou 🙂

Pavla, prvorodička, Králův Dvůr

Cvičení mohu jen a jen doporučit, po hodině jsem byla uvolněná a nabitá energií. Cvičí se v příjemném prostředí s velmi empatickou a sympatickou cvičitelkou.

Martina, prvorodička, Králův Dvůr

Cvičeni s Aničkou je bezva. Mužu jen doporučit. Líbí se mi, že cvičeni probiha v malých skupinkách, což umožňuje individuální přístup, ke každé klientce.

Hanka, Králův Dvůr druhé dítě

Od cvičení jsem neočekávala nic jiného, než obyčejný relax a trochu klidu od běžného hektického dne. A postupem času jsem zkusila i masáže, které pani Krause nabízí maminkám a musím říct, že je to úžasný relax a napojení se na miminko. Postupem času mi i pouští hudbu, kterou mám ráda, jsou to maličkosti, ale právě ty dělají z Aničky neobyčejnou empatickou osůbku. Mám moc ráda její hodiny a opravdu doporučuji. Již nyní provádíme masáže na rozvolnění k porodu, tak uvidimí :)!