O mně

Jmenuji se Anna Krause a mám ten dar i štěstí, že jsem maminkou tří úžasných chlapečků, díky kterým se stále mám možnost učit a poznávat. A díky nim mohu toto poslání, které ze srdce miluji a věřím mu vykonávat. A věřím, že to samé cítí i moje klientky.

Jsem moc ráda, že moje životní cesta a mé zkušenosti mi umožňují pomáhat ženám na jejich cestě při zrození nového života. Mám tu čest o ně pečovat po celou dobu jejich těhotenství a poté je i doprovázet při zrození miminka, tedy k porodu. A to především v Hořovicích a Příbrami.

Moje péče pokračuje i po porodu, kdy pomáhám ženám v návratu, v období šestinedělí a dále. Chci, aby se cítily především sebejisté a klidné, protože to jediné potřebují. Podporu a jistotu, že vše dokáží, tak jako doposud sami. Specializuji se i jako kondiční trenér na stabilizační systém (Core) a svaly pánevního dna,  SI skloubení a rehabilitačním cvikům pro pevná a zdravá záda. Najít a kontaktovat mě můžete i přes Facebook.

Jako poradkyně pro přirozené kojení se snažím maminkám usnadnit první okamžiky jejich společného života s miminkem. Proto za nimi docházím do porodnice, ale i domů. A snažím se jím být oporou po celou dobu, kdy to vyžadují. Jsem zastánce, že dítě patří ženě/mamince a to bez časových limitů od-do. Vedu podpůrnou skupinu pro přirozené mateřství a kojení a ráda uvítám i vás.

Z vlastní zkušenosti vím, jak je důležitá klidná psychika a pohoda. Protože pokud je spokojená maminka,tak má spokojené a klidné i své dítě.

Vytvářím předporodní kurzy věnované těhotným ženám, ale i párům. Zajímám se o metody Hypnoporodu, jsem propagátorem metody Skin to skin a věřím v přirozené procesy,  které v první řadě musejí vyhovovat ženě. Protože každý jsme originál a máme jiné představy a potřeby.

Snažím se využívat relaxační techniky „vizualizace„, které maminkám napomáhají získat jistotu a větší sebevědomí při cestě k porodu svého dítěte.

Mezi mojí srdcovou záležitost patří poradenství pro psychomotorický vývoj dítěte. Věřím, že je nejdůležitější vývoj v prvním roce života dítěte. A právě i v tuto dobu by mělo být dítě v neustálém kontaktu se svojí maminkou.

Rovněž semnou můžete vycestovat za aktivním odpočinkem spolu s  CK Capro.

O zdravý vyvážený životní styl se zajímám vlastně celý život, snažím se neustále vzdělávat, poznávat, naslouchat a přitom si utvářet vlastní názor a zkušenosti, které při zájmu ráda předávám. Nejdůležitější je věřit v sami sebe a respektovat odlišnost. A věřím, že tento přístup cítí i moji klienti, kterých si opravdu vážím a jsou pro mne hnacím motor.