Motýlí masáže novorozenců

Ráda vás naučím motýlí masáže dle zakladatelky Evy Kopasové.

 

Motýlí masáže novorozenců

Tato jemná technika masáží je vhodná již ve chvíli, kdy je žena těhotná, protože již v bříšku můžeme své miminko masírovat a navazovat úžasný kontakt a podporovat sílu spojení za pomocí něžné vůně květin. Tyto vonné esence jsou namíchané přesně podle receptury Evy Kopasové.

Naučím vás jak tímto způsobem pečovat o novorozené, ale i předčasně narozené miminko.

Význam doteků je obrovský, protože dokáže nastartovat energii miminka a stimulovat jako růst.
Naučím vás znalost reflexologie, „kytičkovou akupunkturu“ a aktivní energetické body těla miminka.

Podstatou motýlích masáží je stimulovat a podpořit u novorozeňátka směr proudění jeho životní vitální energie rovnoměrně v celém těle. Ještě hlouběji uvolňují napětí svalů a rozpouštějí různé blokády.

Masáží a pomocí dotyků mu zároveň ukazujeme i fyzické ohraničení jeho tělíčka, tedy odkud kam sahá, protože miminko se po porodu zatím jen „seznamuje“ a potřebuje stále častěji zažívat zkušenost se svým tělem. Novorozeně se všemu učí a zvyká si na nový svět vně maminčina lůna.

Dopřejte sobě i miminku láskyplné splynutí a vzájemné napojení, které nemusí skončit porodem děťátka.

Pojďte se již v těhotenství naučit masáže miminek.

Napište mi:

Nezávazný zájem o motýlí masáže

Kdykoliv si nejsem jistá, tak vím, že je Anička na telefonu nebo síti a se vším mi poradí a podpoří mě a hlavně se jí nemusím bát říct veškeré moje obavy a vím, že na mě bude nahlížet pořád stejně. Někdy i jen pomůže, že si spolu popovídáme a hned je den hezčí a kojení příjemnější
Veronika K.