Mým cílem je uvolněná, klidná a sebevědomá žena, které do náruče vpluje její miminko, protože sama vím, že psychika po celou dobu mateřství, výchovy a vlastně i celého našeho života by měla být na prvním místě. Pokud budeme klidně plout se svou psychikou se svou vnitřní bohyní, tak budeme zdraví, klidní a silnější.

Při této cestě k vám nečerpám „pouze“ se strohých seminářů či knih, ale především z vlastní životní a prožité zkušenosti. Zkušenosti tří porodů a několika životních lekcí a pádů.

Přála bych si, aby žena při mých meditacích měla možnost spojení se svým vnitřním světem a toto spojení jí dodávalo odvahy, kdykoliv v průběhu celého života, nejen při zrození děťátka.

Tyto lekce nejsou o cvičení ale jsou úžasným doplňkem při cestě mateřství. Budeme především poznávat taje meditace, uvolnění a nalezení cesty ke svému tělu i mysli. Díky rozhodnutí navštěvovat tyto meditace získáte podporu a sílu své miminko zrodit kdekoliv budete chtít, protože vás bude doprovázet vaše síla.

Na setkáních budete moci čerpat energii při vizualizacích, afirmačních kartách a nebo získávat energii života z kamenů. Bude to vaše místo uvolnění.

S úctou a pokorou se na všechny budu těšit od února v Centru Regenerace – Havlíčkova 132