Laktační poradenství

Budu vám oporou na cestě krásného daru

  • podpora na cestě kojení
  • náprava a řešení komplikací spojených s kojením
  • tejpování prsou

Laktační poradenství a především podpora ženy, která se stala bohyní matkou

Kojení je dar a především volba každé ženy. Nejedná se o nutnost nebo dokonce povinnost každé maminky. Kojení je krásná cesta, která se vyvíjí jako vztah. Dejte tomu váš čas a víru ve vaše miminko a poznáte krásné propojení dvou duší.

Sama jsem měla to štěští a možnost kojit své tři sny a vím, jak moc úžasné a především pro děťátko prospěšné to je. Věděli jste, že po ukončení kojení je vaše miminko chráněno ještě zhruba 5 měsíců….

Mé služby mohou využít budoucí maminky pro konzultaci před porodem, aby získaly více jistoty, že opravdu vše dokáží, protože kojení je především záležitostí klidné psychiky a opravdového chtění.

Podpořím ženy v prvních chvílích po porodu, ale i v průběhu celého období kojení, kdy mohou vyvstat komplikace, které společně zvládneme a vy si dál budete užívat kojení a společné chvíle, kterou jsou pouze vaše.

Moje poradenství lze hradit jednorázově a nebo si můžete služby předplatit, abyste se potom například v porodnici nemusely stresovat placením a v klidu a s láskou se věnovaly pouze miminku.

Mezi mé služby patří i tejpování prsou, které slouží pro podporu laktace, při ucpání mlékovodů a nebo může pomoci ulevit, pokud jsou prsa příliš nalitá.

Jedná se o novinku, která je zatím velmi rozšířená na Německých gynekologických klinikách, sama mám na svém těle odzkoušeno a velmi doporučuji.

Nezapomeňte, že na moje služby můžete využít finanční podporu vaší pojišťovny.

cenadélkapoznámka
450 Kčjednorázová konzultační návštěvamohu vás navštívit v porodnici i u vás doma, vše je o vzájemné domluvě

 

 

 

Narodilo se vám miminko a potřebujete poradit s kojením? Zavolejte mi nebo napište:

tel.: 602 377 959 (pokud nezvedám, napište prosím SMS)
e-mail: anna@krause.cz

Nebo vyplňte tento formulář:

Nezávazný zájem o laktační poradenství

Kdykoliv si nejsem jistá, tak vím, že je Anička na telefonu nebo síti a se vším mi poradí a podpoří mě a hlavně se jí nemusím bát říct veškeré moje obavy a vím, že na mě bude nahlížet pořád stejně. Někdy i jen pomůže, že si spolu popovídáme a hned je den hezčí a kojení příjemnější

Veronika K.